Zpět

Skákací hrad, balónky a klauni ve firmě? U nás určitě!

16. srpen 2018 byl pro většinu zaměstnanců Alba-Metal tak trošku netradiční. Firma totiž uspořádala tzv. „Family Day“, kdy rodiny zaměstnanců měly možnost zjistit(a také nahlédnout), kde že to vlastně jejich maminky, tatínkové, manželé, manželky a jiní členové rodiny pracují. A našla se i spousta zábavy pro děti každého věku. Jak tento den probíhal, to se můžete dočíst v tomto článku.

16. srpna proběhl v areálu naší společnosti 1. ročník akce s názvem Family Day.

Naším cílem bylo představit rodinám, co obnáší naše každodenní práce. Každý měl možnost projít se výrobními halami, kde si naši kolegové připravili prezentaci jednotlivých úseků, vysvětlili, jak fungují stroje a co je náplní každého oddělení. Účastníci si také mohli odnést domů drobný dáreček, ať už to byl praktický stojánek na láhev vína – který seřizovači navrhli speciálně pro tuto příležitost – vysoustruženou šachovou figurku nebo krásnou kytičku jako ozdobu na stůl.

Sešla se skvělá parta 220 lidí – zaměstnanců, rodinných příslušníků a dětí.

Celý den se nesl ve velmi uvolněné atmosféře, děti měly k dispozici skákací hrad, kreslení na obličej, omalovánky a také dětské hřiště. Naše kolegyně Katka si pro ně připravila tvoření z balónků a také je navštívil klaun, který si pro děti připravil spoustu her a soutěží. Celé odpoledne jsme zakončili poctivou grilovačkou :-)

Naše poděkování patří všem kolegům, kteří se podíleli na této skvělé akci - ať už při přípravách, organizací anebo vlastní prezentací.

Také děkujeme všem našim zaměstnancům, jak těm, kteří se k nám připojili v tento báječný den, tak i těm, kteří se zúčastnit nemohli. Všem Vám patří obrovské díky za loajalitu a také za Vaši každodenní tvrdou práci. Právě Vy jste srdcem celé Alby…

Věříme, že jsme nastartovali krásnou tradici a těšíme se na všechny při dalším ročníku Family Day :-)

Pošli to dál:
TOP