Jsme tým!

Stabilita
Více než 20 let společnými silami rosteme a budujeme tak silnou a stabilní společnost.
Skvělý tým
Prostředí rodinné firmy a lidé, kteří ti rádi pomůžou. Společná práce nás baví!
Karierní postup
Šikovných lidí si vážíme. Chceš se realizovat? Pak jsi na správné adrese!
Odměny a benefity
Řada finančních i nefinančních odměn a benefitů? Žádné sci-fi, ale realita!
 

Koho právě hledáme?

Operátor/ka výroby

Jsi pracovitý(á) a rád(a) se učíš nové věci? Pojď pracovat k nám!

Chci vědět víc

Kontrolor/ka kvality

Hledáš práci na plný úvazek? Chceš se naučit něco nového? Nemáš praxi?

Chci vědět víc
Všechny volné pozice

O společnosti

Firma ALBA – METAL je již 20 let na trhu v oblasti kovovýroby. Česká rodinná firma sídlí v obci Ladná v blízkosti Břeclavi na pomezí českých, rakouských a slovenských hranic s výtečnou dopravní dostupností. Areál firmy o celkové rozloze 70.000 m2 zahrnuje téměř 6 000 m2 zastřešených výrobních a skladovacích prostor.

Všech 200 zaměstnanců se orientuje na zpracování tvarovaného drátu pro automobilový průmysl. Tyto drátěné výztuže se nachází především v autosedačkách, dále také v ostatních částech automobilu – pedály, táhla a úchyty. Výrobky jsou součástí nejen osobních, ale i užitkových vozů a autobusů.

V roce 2011 se firma rozhodla následovat potřeby svých zákazníků a založila výrobní pobočku v USA. V současné době firma ALBAform Inc. poskytuje servis a výrobky v celém rozsahu jako mateřská firma ALBA-METAL. Využívá stejné výrobní postupy a strojní zařízení jako v České republice.

Pro naše zákazníky realizujeme vývojovou a sériovou výrobu pro téměř 30 typů automobilů, jako terciální nebo sekundární dodavatel řetězce. Využíváme vlastní technologické oddělení, které je orientováno na požadavky zákazníka v oblasti inovativního designu produktů. Navrhujeme také vlastní nástrojové části CNC ohýbacích strojů a robotických svařovacích přípravků.

Nasloucháme zákazníkům a nabízíme flexibilitu a dobrou komunikaci. Společně se zákazníkem navrhujeme nejefektivnější výrobní postupy za účelem dosažení co nejvyšší užitné hodnoty výrobku.

Naší předností je také logistika. Rozsáhlé skladovací prostoty dle FIFO, dodávky just-in-time jsou samozřejmostí, nabízíme také systémy konsignačních skladů včetně používání standardizovaných obalových a přepravních jednotek tak, aby byly minimalizovány skladové a přepravní náklady.

Život v ALBĚ

15 let v Alba – Metal

V září jsme se rozloučili s našim pracovníkem a také kamarádem Luďkem Markovičem. Luděk se po krásných 15 letech rozhodl jít za novou pracovní výzvou. Přesto, že nám v týmu bude určitě chybět, jeho rozhodnutí jsme podpořili a budeme mu držet palce. Ještě předtím jsme s ním udělali krátký rozhovor.

Číst dál

Skákací hrad, balónky a klauni ve firmě? U nás určitě!

16. srpen 2018 byl pro většinu zaměstnanců Alba-Metal tak trošku netradiční. Firma totiž uspořádala tzv. „Family Day“, kdy rodiny zaměstnanců měly možnost zjistit(a také nahlédnout), kde že to vlastně jejich maminky, tatínkové, manželé, manželky a jiní členové rodiny pracují. A našla se i spousta zábavy pro děti každého věku. Jak tento den probíhal, to se můžete dočíst v tomto článku.

Číst dál

Potřebujete další informace?

Ráda zodpovím Vaše dotazy a poradím Vám s výběrem té správné pozice.
Monika Kozáčková
personální manažer
mobil: +420 778 431 940

Kontakt

ALBA – METAL, spol. s r.o.
Mlýnská 459
691 46 Ladná

Personální oddělení
+420 519 355 110
personalni@alba.cz

 
 
TOP